Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Salgótarjáni vagy környékbeli...

Salgótarjáni vagy környékbeli anyukák vagytok itt? Tudtok valahol valami babás foglalkozást vagy játszóházszerűt?

Figyelt kérdés
Karancsságon lakunk, 17 hós a lányom és már nagyon unom a bezártságot, szeretnék valahová járni vele. Itt még játszótér sincsen sajnos és nem találtam a babámnak sem társaságot. tudtok segíteni?
2010. jan. 3. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:
szia! mi somosiak vagyunk, igaz még csak 4 hónaposak.de nagyon örülnénk mi is majd vmilyen foglalkozásnak, de sajna még csak nem is hallottam ilyenről, nagyon sajnálom. talán védőnőt lehetne megkérdezni. amúgy én is ott laktam karancsság mellett.
2010. jan. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már én is elgondolkodtam, hogy megkérdezem a védőnőt. Babaúszásról tudok, de nálunk az kizárva. Nem lennék meglepődve ám ha tarjánban semmi nem lenne.:-( Én tarjáni voltam, ott biztos könnyebb lenne, mert sok kisgyerek van a lakótelepen.
2010. jan. 3. 21:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!