Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszanak napközben...

Miért nem alszanak napközben a babák?

Figyelt kérdés
Nagyon sok anyukát hallom, hogy csak 30percet alszik a babája. Az én kisfiam is 2 hónapos korától 2-3x 30percet alszik. Most 8 hónapos és semmit sem változott a nappali alvás.
2010. jan. 3. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt:-( Főleg azért is volt rossz, mert a nagyobbik fiam mindig 2-3 órákat aludt, ehhez képest a 30 perces alvások kevésnek bizonyultak. Hónapok alatt hozzászoktam! Akkor javult a helyzet, amikor el kezdett totyogni. Akkor csak 2x aludt, egyszer 30 percet, utána olyan 1-1,5 órát. Most is ilyen alvásunk van, jelenleg 1 éves.
2010. jan. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyémek meg nagyon sokat alszanak. EGyéni szerintem. A felnőtteknek se egyforma az alvásigényük.
2010. jan. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


4 és fél hónapos a picim, nálunk tragédia az alvás. Mikor még kisebb volt, pár hetes, akkor még ennyit sem aludt mint most. Volt, hogy simán fel volt két etetés közt, plusz még az éjszakai kelések is! Mostanra alakult ki nála, hogy minden evés után alszik 30-40 percet, és ennyi! Valamelyik nap másfél órát aludt egyben, rá sem ismertem:).

2010. jan. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Hát nálunk is ez a helyzet, ha jó napja van 4X fél órát alszik, próbáltam már mindent, halk zene, teljes csönd, tologatás, teljesen mindegy kinn vagy benn, de mint az óramű fél óra után fenn van, pedig jó lenne aludna legalább egyben 2 órát, mert így aztán szalad a lakás, nincs semmire se időm, és nem tudom neki ez így mennyire jó, de hát csak aludna ha az lenne az igénye, egyébként szerintem ez mostanában van, régebben én akárki babáját láttam aludtak mint a bunda 2-3 órákat.
2010. jan. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Én i s kipróbáltam már mindent, de semmi sem volt hatásos. Ha a levegőn vagyunk, akkor is 30perc, ha tologatom akkor is. Pedig mindig nyűgösen kel, van amikor sírva, látom rajta hogy fáradt, de sehogy sem tudod visszaaludni.
2010. jan. 3. 13:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!