Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyiket válasszam?!

Melyiket válasszam?!

Figyelt kérdés
Ki melyik márkát választotta és miért? Bébiételek terén! Hipp, kecskeméti, vagy valami más? Mi a legjobb? Vagy az ár a döntő? Tanácstalan vagyok!
2010. jan. 3. 08:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi az összes létezőt vesszük, én csak az összetételét nézem meg, a márka nekünk nem számít. Viszont pl. a kecskeméti cukkinifőzeléke olyan mintha tömény kukoricát ennél, így azt egyáltalán nem vesszük. De próbálkozni kell, melyik ízlik legjobban a babának:) Vegyél először olcsóbbakat, nézd meg tetszik-e neki, aztán kiderül. Lehet a tiéd is mindent imádni fog!
2010. jan. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát igen...ez kísérletezés.Van amelyik bab csak egy fajtát eszik meg.
2010. jan. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
baba
2010. jan. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a kecskemétit semmi esetre sem. Mindegyikben van cukor. Még a gyümölcsben is. Nekünk az univer bio, vagy a hipp vált be. A holle meg a sunval is jó, bár egy kicsit drága.
2010. jan. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Csak valahol hallottam, hogy nem jó keverni a különböző gyártók termékeit. Nem tudom igaz-e.
2010. jan. 3. 08:28
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A kisfiamnak először csak Hipp-et vettem,az a legminőségibb, utána Babylove-ot.A Kecskeméti-ből csak a paradicsomos krumplit vettem,azt nagyon szerette.

Az Univer-ben kevesebb van,mint a többiben,azért olcsóbb.

2010. jan. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A legnagyobb különbség az állagukon van. Az egyik gyártó 8 hónapos kajája még mindig püré a babydream pedig már akkora tészták vannak mint az ujjam. Én néhányat szoktam venni vésztartalékba, egyébként én főzök neki. Ha veszek azt szoktam nézni melyiket szereti mindegy hogy mi a márkája.
2010. jan. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bea24 ***** válasza:
Nálam az ár nem számít ebben az esetben, Hipp-et eszik a kislányom, nagyon jó minőségű bio zöldségekből és gyümikből van. A Müllerben rengeteg féle van, ott veszem, de ha máshol akciós, pl a Rossmannban, akkor ott.
2010. jan. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 3. 09:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!