Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő amég kibujik a...

Mennyi idő amég kibujik a fogacskája és mennyi idő után jön ki a következő?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak karácsony másnapjára bújt ki az eggyik alsó fogacskája. Nagyon szenved még mindíg vele. Vajon mennyi ideig fog még szenvedni vele?

5 hós baba anyukája


2010. jan. 2. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekenként változó, hogy mennyi idő, míg kibújik és hogy egyáltalán megkínozza-e a babát. Ha már áttörte az ínyt, elvileg nem fáj, de ez a baba érzékenységétől is függ. Lehet, hogy már másik is bújik... Ne hagyd szenvedni, rengeteg ecsetelő van, ami segíthet vagy a homeós szereket is kipróbálhatod! Pl. Dologél, Dentinox, Chamomilla stb.
2010. jan. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom is 5hós és karácsony előtt kezdett kijönni a két alsó fog. Most tartunk úgy a negyedénél. Vannak nagyon jó napjai, mint a mai is és van, hogy elég nyűgös szegény. Szerintem míg ki nem bújik teljesen biztos fog még Nekik fájni. Mi a dentinoxot használjuk és jó neki, de csak helyileg hat. Ezért szoktam neki adni chamomilla homeós bogyót. Ettől is meg szokott nyugodni egy kicsit. És végül ilyenkor nagyon nagyon sokat szoktam szeretgetni. Te szoktad valamivel enyhíteni a fájdalmát?
2010. jan. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen szoktam neki enyhíteni dentinoxal, de nem mondhatném hogy használ. Szoktam neki adni 1-1.5 ml nurofent ha már nagyon nyűgös. Remélem hamar túl lessz rajta. Már nem hajlandó inni se a cumisüvegből. Változást nem látok eggyenlőre az ínyén. Majd meglátjuk. Köszönöm a válaszokat.
2010. jan. 4. 14:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia ez tényleg baba függő,az én lányomnak 9hósan bújt ki az első foga de már 4hós korától nyáladzott,rágott.sokáig 13hós koráig csak az a kettő volt ,most 18hós és 4 hó alatt kijött 13foga nyűglődött ő is sokat de nekünk is a homeopátiás golyócskák jöttek be próbáld ki 500ft körül van.
2010. jan. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
8 db foga van a babámnak de mindegyik más tünettel és ídőben is különbözöen bújt ki.
2010. jan. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

9 fogacskája van a fiamnak.Első 6hónaposan bújt ki második rá 1 napra 3-4-ik rá 1hétre és igy tovább dec 31-ig amikor a 9-ik kibújt.Nehéz hetek hónapok voltak.Nekünk nem volt jó a dentonix se a viburcol kúp.Csak az orvos által felirt ecsetelő plussz a nurofen.

Babája válogatja én is csak ezt tudom mondani.

2010. jan. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!