Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek olyankor, ha a 8...

Mit tegyek olyankor, ha a 8 hós fiam álmából ébredve önkívületben üvölt? További lent.

Figyelt kérdés
Ahogy elalszik,nem sokkal rá ez van.Nappal,éjjel egyaránt.Hiába vesszük fel,öleljük,beszélünk hozzá,nem csillapul.Volt olyan,hogy fél óráig is üvöltött.Hasfájás kizárva.Fogra gyanakodtunk,de még nem duzzadt neki az ínye,és talán akkor is fájlalná,ha ébren van.Nem tudok már mit kitalálni...:(
2010. jan. 2. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott így felsírni a fiam,én ilyenkor felhúzom a zenélős játékát (mintegy visszahozom a jelenbe),merthogy ő álmában csinálja.Amikor meghallja,felébred és meg is nyugszik.Ha van valami ilyen játékotok próbáld ki,hátha beválik nektek is.:-)
2010. jan. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem már 2 éves elmúlt amikor ezt csinálta, tökéletesen beszélt és nem tudtuk kihúzni belőle mi baja, fél órát könyörögtünk hogy mondjon már valamit és semmit. Aztán kiderült, mivel akkor már szobatiszta volt, hogy így jelzi éjjel ha pisilni kell menni. Már 3 elmúlt de még mindig ezt csinálja, ha alvás közben pisilni kell akkor üvölt.

Tudom ez nektek nem lehet még a problémátok és a nyolc hónaposból kihúzni sem tudod még, hogy mi baja lehet. De valami hasonlót gondolnék. Nem biztos, hogy fájdalom okozza.

2010. jan. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Az én húgom 8-9éves koráig "csinálta".Azt mondta mindig ugyanaz az álom zaklatta fel.Mostmár 15 évesen nagyon ritkán álmodja.Anya ilyenkor mindig ölbe vette,és szólongatta,beszélt hozzá hogy ébredjen fel.Fél óra-egy óra volt mire mindig észhez tért.

2010. jan. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Most jutott eszembe,hogy hugomnak is ilyenkor pisilnie is kellett.Aztán ezen a helyzeten rontott az ovi.Az ovónő nem engedte ki pisilni,ha kellett neki,mert csak akkor pisilhettek amikor mindenki egyszerre ment.Ha bepisilt,leordította a fejét.Ettől olyan szorongás lett benne,hogy otthon se mert szólni ha pisilnie kellett,így végül mindig bepisilt.
2010. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!8 hósan még nem hiszem,hogy pisi gondjai vannak,de hasznos az info,később odafigyelek!
2010. jan. 2. 22:27
 6/7 A kérdező kommentje:

19:47-es!

Az ilyen óvónőknek a fejét tépném le!!!Ha az én gyerekemmel csinálná ezt,akkor tutira megkínoznám!Hogy lehet ilyet tenni?Hogyan tartogassa az a kis drága a pisit?Nem sajnálja meg?Idióta..

2010. jan. 2. 22:29
 7/7 anonim ***** válasza:

gondolom, de előbb utóbb lesz ez is:)

csak példának írtam, hogy nem biztos, hogy fájdalom okozza hanem lehet valami banális oka is, amire nem is gondolnál.

2010. jan. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!