Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiviszitek 1 év körüli babátok...

Kiviszitek 1 év körüli babátokat sétálni ekkora szélben?

Figyelt kérdés
Fejér megyeiek vagyunk és nagyon fúj a szél. Nem tudom,ki merjem e vinni. Nagyon kényes a szeme,egy kis széltől,naptól máris könnyezni kezd.
2010. jan. 2. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
En ma nem viszem ki, tenyleg fuj a szel. A tegnap sokat volt kint. Nalunk ritkan vannak olyan napok, hogy nem viszem ki, es ma engm sem eroltet a seta.
2010. jan. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sem viszem ki, nálunk is nagyon fúj a szél.
2010. jan. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi,azt hiszem ma itthon maradunk mi is
2010. jan. 2. 13:32
 4/6 anonim ***** válasza:
mi voltunk lenn,itt is vad szél van,de ha lehet mindig megyünk.Neki mondjuk nem kényes a szeme,igy lehet jobb ,ha egy napot kihagytok
2010. jan. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rakj a babakocsira esővédőt és már mehettek is, én nagy hidegben is felrakom így kisfiam jó melegben van , van aki furcsán nézett rám, de nem érdekel , én így éreztem biztonságban őt.
2010. jan. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
én is ott lakom,voltunk kint 1 órát,de nekünk állítható a kar,igy mindig háttal volt a szélnek,felhúztam az ernyőt is igy teljesen szélvédett helyen volt,végigénekelte,dumálta az utat.nem bántam meg,hogy sétáltunk,pedig én sem akartam.ha így nem tudtam volna megoldani a kocsit,akkor nem vittem volna ki.
2010. jan. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!