Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Up&Go szerű pelenkát érdemes...

Up&Go szerű pelenkát érdemes használni?

Figyelt kérdés
Babám örökmozgó. Állandóan forog, elakar mászni pelenkázás közben, így amikorra ráadom a pelenkát, már leizzadok. Egyedül még nem jár. Gondolkodom a kipróbálásán, de nem tudom, most van e értelme kipróbálnom, vagy várjak még vele?
2010. jan. 2. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt pár hónap, amíg alig bírtam bepelenkázni, nagyjából 8 hónaptól, szóval kb röptében adtam rá. Volt, hogy tiszta kakás popóval végiggurult a fehér parkettán (én nem használom a pelenkázót, életveszélyes szerintem).

Most 1 éves, már hagyja magát. Talán tudja, hogy hamarabb végzünk, ha hagyja magát.

Gondolkodtam én is az up&go-n, de drágának találtam, és végül is túléltük ezt a korszakot :)

2010. jan. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az még nagyobb szívás, deréktól lefelé komplett le kell hozzá vetkőztetni. Nem örökmozgásra való, hanem a szobatisztuló gyerekre könnyen vissza lehet húzni.
2010. jan. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem szerettem. Egyrészt,mert, mikor ráadtam, mindig olyan érzésem volt, mintha nem húztam volna fel rajta rendesen, akkora cucc maradt a lába közt. De nem jött feljebb, hiába húztam.

Másrészt sokkal többször pisilt ki belőle, mint a másikból.

Harmadrészt, mert deréktól lefelé mindent le kellett venni, hogy fel tudjam rá adni.

2010. jan. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon szerettem, mert volt pár hónap amikor visított és dobálta magát pelenkázáskor. Ezt meg mászás közben is sitty-sutty rádobtam. tény, hogy nagyon fel kell rá húzni, de ha eléggé jól beletöltöd a gyereket akkor nem folyik. Itthon amúgy is csak egy naci van a lányomon, így nem nagy dolog levenni ha pelenkázni akarom, ráadásul mindig csap alatt mosom a popsiját a dobálós időszak óta, amúgy is vetkőznénk. Én csak ajánlani tudom.
2010. jan. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem se jött be. A popsi normális áttörléséhez így is le kellett fektetni.Ha kakis, állva hogy veszed le, hogy ne potyogjon szét?
2010. jan. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom szerencsére hagyja, hogy pelenkázzam. De egész kicsi kora óta azt csináltam, hogy amikor levetkőztettem, puszilgattam a talpacskáját, lábacskáit. Imádja, alig várja, nem is mozog. Szóval emiatt ez nem gond.

Up&Go-t mi éjszakára használunk. Azért mert jól befűtöttünk a fürdőben, aztán a vizes, pucér gyereket vittem be a gyerekszobába, ahol nem volt túl meleg, mindig ordított már fürdés előtt is, mire rájöttem, hogy fázik. Így a kádból ki, gyorsan megtörlöm, fel a pelust, bodyt, és úgy viszem be a hálóba. Azóta nincs sírás. Nekünk nem volt vele gond, igaz, éjszaka kevesebbet is pisil, kakilni meg nem szokott. De legalább nem kellett pelenkázóasztalt venni a fürdőbe is.

2010. jan. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyike vagyok azoknaknek bejön..állva úgy veszem le a kakisat, hogy hátul összefogom és mint egy wcpapírszerűen húzom le. a popsija már úgyis kakis, ettől jobban már nem tudom szétkenni rajta, de legalább nem esik ki belőle semmi. Én már a hagyományosat is állva veszem le róla, lóg a kezemben a gyerek és úgy veszem le. nekem ez a módszzer bejött.
2010. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!