Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Babám lenyelt abból a...

SOS! Babám lenyelt abból a bogyóból, amit a cipősdobozba a cipő mellé tesznek. Lehet tőle vmi baja?

Figyelt kérdés
Mit csináljak? Amit tudtam, kiszedtem a szájából, de biztos lenyelt belőle. Nem tudom miből készül az az vmi.
2010. jan. 1. 20:46
 1/7 anonim válasza:
69%
szia! itass vele sok tejet mert az jót tesz még mérgezés ellen is. remélem nem lesz baja a kicsinek
2010. jan. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Hívd fel az ügyeletet,van egy amelyik kifejezetten mérgezéssel foglalkozik.Szilikagélt csomagolnak a cipők mellé,nem tudom mennyire mérgező,de biztosan nem tesz jót.
2010. jan. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Szia szerintem kérdezz meg ügyeletet, az vmi szilikonos dolog ,fogalmam sincs mennyire árt!?
2010. jan. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még szoptatok. Miután kiszedtem a szájából, rögtön megszoptattam, azóta is többször szoptattam. Megyek, hívjuk az ügyeletet.
2010. jan. 1. 20:59
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Remelem nem lessz baja a babadnak kerdezz meg egy orvost aki ezzel foglalkozik de gyorsan amig nem jut be teljesen a szervezetebe.

Hany honapos a babad? mert szerintem pl. egy 5 hos babanak rosssab mint egy 16 honaposnak de nyugodj meg megtortenik mert a babak ilyenek, hogy mindent megesznek.

Majd ird meg, hogy mi van.

2010. jan. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az ügyeleten azt mondták, hogy szerintük nem lehet baj, de azért figyeljük, hogy nem viselkedik e másként. Ha nem hányt, szerintük nem lehet probléma, majd távozik másként belőle. 8 hónapos a kicsim, fogzik, úgyhogy mindig mindent a szájába tesz.
2010. jan. 1. 21:54
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A szilikagél teljesen ártalmatlan dolog. Semmi baja nem lesz tőle. A ruhákhoz/cipőkhöz a nedvesség ellen teszik. Laborban sokat használtunk ilyet. Nyugi, semmi baja nem lesz. De itass vele sok folyadékot, mert ami a pocijában van, megszívja magukat a kis golyócskák, de a kakival kijön.
2010. jan. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!