Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor aludhatok ujra együtt...

Mikor aludhatok ujra együtt 6hónapos kislányommal és mehetek be hozzá szájmaszk nélkül?

Figyelt kérdés
Kedden nagyon beteg lettem,egy napra be is lázasodtam.az orvos 4x1 antibiotikumot irt fel.Azóta kislányommal a párom tölti az éjszakákat,nappal szájmaszkban merek csak bemenni hozzá.Mikortól aludhatok megint teljes biztonsággal velük és vehetem le a maszkom?Nagyon hiányoznak,pedig csak egy szoba választ el tőlük...
2010. jan. 1. 20:31
 1/3 anonim válasza:
100%
Nekem azt mondta az orvs, hogy a láz elmulása után még 24 óráig kell a maszk, majd le lehet venni.
2010. jan. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32%
Miért kell egy hathós babával együtt aludni?Neki sokkal jobb lenne egyedül a kiságyában,sokkal jobban tudna pihetnni,és persze ti is.A szájmaszkot pedig akkor vedd le,ha már nem vagy lázas és nem vagy náthás.
2010. jan. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
SziasztoK:)!BUÉK!Nem együtt alszunk a kislányunkkal,csak egy szobában!Lázas már szerda este óta nem vagyok.Nem szeretném,ha elkapná,viszont köhögök és nagyon folyik az orrom:(
2010. jan. 1. 20:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!