Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz az, hogy a koraszülött...

Igaz az, hogy a koraszülött babák nagyobb étvágyúak, mint az idejére született babák?

Figyelt kérdés

Azt mondják, hogy így próbálják behozni a lemaradást.

35 hétre szültem, ikerbabákat, most 6hetesek. tápszerrel etetem őket, sajnos. Van úgy, hogy 2 és fél óránként megéheznek és meg is eszik a 120ml tápszert. Nem ártok nekik ezzel? Amúgy rendesen fejlődnek.


2008. júl. 30. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia ! Én is 35 hétre szültem, nekem anyatejes a babám, és már most megduplázta a születési súlyát( hétfőn lesz 3 hónapos), és valóban többet eszik és hízik, mostmár igazi kis hurkái vannak, amikor megszületett olyan kis vékony volt pedig 2950g-al született. nem ártasz nekik annyit adj nekik amennyi jól esik. Volt olyan, hogy 40 percenként szoptattaam őt az első hónapban, mert csak 40-et bírt megenni, olyan pici volt a gyomra. Boldog babázást!!
2008. júl. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha időre születtek volna,akkor is etethetnéld ugyanigy őket! a babák tudjáék mikor éhesek,ők meg hagy hozzák be a lemaradást:))
2008. dec. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!