Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 6 hetes babám arca nagyon...

A 6 hetes babám arca nagyon csúnyán kiütéses, lassan már egy összefüggő piros folt, gondolom valami ételtől, mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés
Kicsit olyan, mintha ekcémás lenne.
2010. jan. 1. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz (gyerekbőrgyógyász)!! Nálunk is volt ilyen, és a normál melegkiütés helyett kiderült, hogy gombás volt az arca... Szóval nem jó, ha csak tippelünk, vajon mi baja lehet.
2010. jan. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a lányom volt ilyen az anyatejtől,nagyon csúnya volt az arca.De mindenképpen vidd el a gyerekorvoshoz,fogtok kapni rá krémet.
2010. jan. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, ilyen nekünk is volt. Tejallergia. Magától elmúlt, de biztosabb, ha megnézeted a dokival. Üdv.
2010. jan. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én gyógyszertári mosdó kenőccsel fürdettem és neki attól elmúlt, hiába kentem mindennel amit ajánlottak ez az egy vitte le neki. Egészen 7 hónapos koráig fürdettem vele aztán át álltam jhonsonra az éjjeli fürdetőre hátha attól jobban alszik éjszaka de nálunk nem jött be.Nem alergiás vagy hasonlók csak éppen nem alszik úgy mint ahogy reklámozzák(megnyugszik meg stb.....)
2010. jan. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kend be naturlandos fürdetőkrémmel, Tesóm is azt használta a Kereszfiamnak, és én is a fiamnak, bár ő csak kicsit lett pöttyös a tejtől.4 hónapos kisfiú anyukája
2010. jan. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!