Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiságyban, hason altatott...

Kiságyban, hason altatott babáknak tesztek valamit a fejük alá? (kispárna, textilpeló)

Figyelt kérdés
Amúgy mindenkinek BÚÉK!
2010. jan. 1. 09:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak pelust.Nektek is BUÉK!
2010. jan. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ajánlották a Brendonban. Vettem neki egy nagyon vékony babapárnát. Nagyon szereti 9 hónapos! BUÉK
2010. jan. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
kÖSZKE!
2010. jan. 1. 09:55
 4/13 anonim ***** válasza:
BÚÉK, mi is textilpelust használunk csak, azt naponta cserélem alatta
2010. jan. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én is csak textilpelenkát használtam, most már 7 hónapos, most kapott vékony szivacspárnát, amit nagyon szeret. Bár éjszaka ahogy mocorog meg fészkolódik, vándorol álmában, kitúrja maga alól, így lényegében mindegy lenne, hogy van-e vagy nincs, de szeret vele játszani, meg ha álmos beletórja a buciját. Van, hogy nappal ha a kiságyban játszik, csak kiterül, aztán mozdulatlanul fekszik, a pofija meg bent a párnában.
2010. jan. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem rakok a feje alá mert éjjel bejárja a kiságyat így semmi értelme.
2010. jan. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én úgy 3-4 hónapos korukig tettem textilpelust, de azóta nincs értelme, mert csak összegyűrik és beleforognak, meg rágják éjszaka, mintha cumiznának, de sokszor nem tudják éjszaka álmukban úgy bekapni, és csak felidegesítik magukat rajta, erre meg persze felébrednek. Most már csak a tiszta lepedő, gumis,úgyhogy semmi nem zavarja őket.
2010. jan. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

kb 5-6 hós koráig textilpelust tettünk neki, de aztán olyan kukac lett, hogy mindig kitúrta, ezért már nincs aa feje alatt semmi.

egyéves kora körül próbálkoztunk vékony babapárnával, de nem szerette meg, most 15 hós és még mindig enélkül alszik - bár úgyis kitúrná maga alól...

2010. jan. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

textilpelus...párna azért nem mert kockázatos, fulladásveszély!

BUÉK!

2010. jan. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Semmit mert már újszülött kora óta körbe-körbe vándorol az ágyban. Egy éjszaka alatt töbször megfordul, hol erre van a feje, hol arra, pedig már rég nem fér el keresztben. Nem tudom, hogyan csinálja :)
2010. jan. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!