Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS SOS Kislányomnak vérzik a...

SOS SOS Kislányomnak vérzik a foga, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
8 hós, most tanul járni és elesett a járókában. A cumi a szájában volt és valszeg az szaladt bele...már nem sír, de az egyik felső foga ami félig kint van, vérzik az ínyénél...mit tegyek, kell fertőtleníteni? vagy lesz valami baja?
2009. dec. 31. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
szia.ha úgy látod,hogy ne szakadt fel a fogánál,vagy nem esett ki,akkor semmit.A nyálban van olyan anyag ami fertőtleníti.nem kell csinálni vele semmit.
2009. dec. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ne ijedj meg. nagyon gyorsan rendbejön. a saját nyála gyógyítja meg a legjobban.

nálunk számtalanszor előfordult. 10 perc múlva sztem már az sem fog látszani, hol sérült meg.

ne kenegesd.

2009. dec. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
első vagyok,de ha nem csillapodik a érzés be kéne vinni a sürgősségire megmutatni.
2009. dec. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
huh köszönöm a gyors választ! Már jobb, nem vérzik, csak van egy kis csík ahol látszik, h berepedt az ínye. köszönöm mindenkinek! csak nagyon megijedtem, ez volt az első ilyen... BUÉK!
2009. dec. 31. 15:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia fogorvosi asszisztens vagyok!Nem lesz semmi baj ahogy irtad is már a vérzés is elmult!A szájban nagyon sok a pici hajszálér és nagyon könnyen vérzik!Sokat fog igy esni sajnos ez tapasztalat a fiamnál!Ő mindig a küszöbökben vágódott el!!!:(Nyugodj meg!
2009. dec. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is így megijedtem az első ilyennél,sőt még most is megszoktam...Nincs semmi baj,ha nem esik ki a foga.Csak annyira ijesztő amikor olyan nagyon vérzik a szájuk...:-(
2009. dec. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugye minden rendben van a kislányoddal?A fiammal ma pont ez történt,és úgy megijedtem én is.Félek,hogy kiesik a kis foga.Nyugtass meg légyszi,hogy minden okés veletek.

2010. jan. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!