Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány foga van 16 hós babátokna...

Hány foga van 16 hós babátoknak? Lehet, hogy baj van az enyémmel?

Figyelt kérdés
16 hós, tejcukor és tejfehérje érzékeny, még csak 6 foga van, vagyis 4 van kint, kettő most bujik..
2009. dec. 31. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiamnak 10 foga van kint, 2 most bújik, 2 helye pedig nagyon be van dagadva neki.

2009. dec. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pontosan nem tudom most megmondani, hogy mikor bújtak ki sorban a babám fogai, de az első akkor, amikor már majdnem 10 hónapos volt, s utána sem túl gyorsan jöttek a többiek. Ne aggódj, lehet, hogy lassan érkeznek a fogacskák, de mind meg fog érkezni, legyetek türelemmel.
2009. dec. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Enyémnél is így volt:

10,5 hósan az első kettő, aztán nem is tudom meddig semmi...

Most két éves és 3 hós, még 4 foga "hiányzik" :o)

Ő is tejfehérje allergiás, de szerintem nincs összefüggés, ez öröklődő is, nekem is későn nőtt, tesóm gyerekeinek is...

Semmi gond, később fognak kinőni a maradandó fogak is.

Viszont rágni az ínyével is tud, szóval feldarabolt ételt nyugodtan adhatsz neki, persze olyat ami azért nem túl kemény (pl. sült húsból csak puhábbat), de kiderül, mi az amit megeszik, és mit nem...

2009. dec. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! akkor nem aggodom annyira :)
2009. dec. 31. 15:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!