Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A popsikrémünk 2010. januárig...

A popsikrémünk 2010. januárig jó, szted meddig használhatom fel?

Figyelt kérdés
8hetes a kisbabám és nem szeretnem,ha vmi baja lenne a lejárt krémtől,szerintetek mi tévő legyek? Kenjem magamra?
2009. dec. 31. 12:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még januárban használhatod és ha nem fogyott el akkor használd el te.De ha nincs rossz szaga és nem változott meg az állaga akkor nem hisze h bármi baj lenne tőle.
2009. dec. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha az van ráírva hogy januárig attól még jó utána is. Úgy tudod megállapítani hogy fura szaga lesz és olyan totyakos állaga, szóval egyből ki tudod szúrni, na akkor már ne kend a babád popójára, de addig nyugodtan. Ha még februárban is jó nyugodtan kend, semmi baja nem lesz a babádnak :)
2009. dec. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Én nem használnám tovább mint a szavatossági ideje, tehát biztosan nem várnám meg mikorra már szagos és állagtalan lesz.
2009. dec. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az így feltüntetett szavatosság azt jelenti, hogy a megjelölt hónap végéig használható fel.
2010. jan. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondta gyógyszerész ismerősünk pont ugyanerre a kérdésre, ha lejár és nem tapasztalsz semmi állagromlást akkor nyugodtan fel lehet használni.
2010. jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%

Egyébként ez most egy 200 ft-os krém?

Minek kiírni ilyen kérdést. Ha nem vagy biztos benne inkább dobd ki.

Bocs.

Én a kaját gyümölcsöt is mindig megkóstolom, ha bármi gyanús dobom ki. Ennyi.

2010. jan. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Január végéig biztosan jó,de addig el is fogy nem? Nekünk 1 hétig tart ki egy 100 g-os.
2010. jan. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én úgy értelmezem, hogy még az adott hónapban jó. De te látod, hogy milyen az állaga, szaga. Ha bizonytalan vagy, ne használd a kisbabára.
2010. jan. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hol veszel már 200,-Ft-os krémet? Szerintem sehol. Vagy az jó sz.. lehet.
2010. jan. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Johnsons Naturals popsikrém az ára a Rossmannben 1190.- volt,szóval nem olcsó kategória :O)
2010. jan. 4. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!