Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos fiam csak 7550 g,73...

8 hónapos fiam csak 7550 g,73 cm, más babája is van ilyen kis súlyú, vagy csak mi vagyunk ilyen vékonykák?

Figyelt kérdés
nem nagyevő,válogatós baba.a tápszert nem fogadja el,így még szopik amennyi tejem van.de semmiből nem eszik meg nagy mennyiséget. 100 g-okat kb. mindíg aggódom,hogy sovány.
2009. dec. 30. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az én kislányom most volt 27-én 11 hónapos és most 7930g és 73 cm, de nem mondanám vékonynak, szerintem pont jó kis formás.
2009. dec. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kicsi súlyú. 1 éves fiam 8800 gramm és 72 cm. Az orvos nem mondott rá semmit. Húzni nem tudom, tömni sem lehet, mert annyit eszik, amennyit elfogad!

Orvos mit mond? Szerintem rendben van minden!

2009. dec. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Épp ugyanekkora a mi fiúnk is, mint a 22:28-as válaszolóé. Egy éves.

Én kicsit vékonynak találom más babához képest.

Alig eszik, rengeteget mozog, mászik ezerrel, gyalogol, meg sem áll egész nap. 7 hónapos korától áll a súlya.

2009. dec. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tápszerrel nekünk is gondok voltak,én miden ízesítettet megvettem,kakaót raktam neki de nem kelett sehogyse.Inkább menj rá a főzelékre,levesekre,szendvicsekre. Ne aggódj ha még nincs sok foga 2 foggal a lányom ugy ette a vajas párizsis kenyeret mint a szél.
2009. dec. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igaz hogy lányom van, de 13 és fél hós, 8 kg és 70 cm. Nekünk van hurkánk, merthogy ehhez a súlyhoz még kicsik is vagyunk, de rendesen hízik, fut mint a nyul egész nap. Semmi baja a picidnek, ha amúgy jókedvü, kiegyensúlyozott.
2009. dec. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lányom 8 hósan 7450 gramm volt, 73 centi. Nagy nehezen elértük 1 évesen a nyolc kilót, de addigra már 80 centi volt. Az tény, hogy másokhoz képest a lányom vékony volt, de az utcán mindig lekövérezték, mert az arca pufi. Ennek ellenére sosem hízlaltam, ilyen alkat és kész. Amúgy jól fejlődik, okos kislány, 16 hós korára már 9 kg.:-)
2009. dec. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem is átlagos! mi most töltjük a 7hónapos pár nap múlva és 7kiló 72centi.. ne izgulj,mert én ismerek olyan babát aki 6hónapos és 8-9kiló 70centivel..nah az még gurulni se tud szó szerint
2009. dec. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak irom,hogy az én fiam 4 és fél hónaposan volt 8kilo és 70 cm,és nem gurul.egyáltalán nem kövér,még a combja se hurkás.Teljesen átlagosnak mondgató és nagyon eleven.Szerintem egyáltalán nem az számit,hogy ki hány hónaposan hány kiló,ha minden rendben van a babával,tud enni és nem beteg,akkor nem kell ilyenekkel foglalkozni.
2009. dec. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Lányom folyamatosan eszik. Egész nap azt hallgatom, hogy "MAMMMA, MAMMMA!!!" Bármit eléteszek, rögtön befalja.:)

A lényeg, hogy 15 hónaposan mégis csak 8300 gr.

2009. dec. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
23:08as vagyok! kedves utánam lévő én nem akartam megsérteni senkit a válaszommal csak példát hoztam fel,hogy az a szerencsétlen gyerek viszont valóban olyan kövér,hogy még nem tud gurulni se,ami 6-7hónapos korban azért már elvárható!
2009. dec. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!