Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bálát vennék amibe gyerekruhák...

Bálát vennék amibe gyerekruhák vannak. Van ötletetek kitől lehet ilyet venni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Használtruha nagykerekben vehetsz,nem kell vállalkozói hozzá.De azt tudod,ugye,h mennyire rizikós egy ilyen bála?
2009. dec. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
van egy rokonom,aki rendszeresen vett svéd bálát,egy nőtől,még a fém pánt rajta volt.nagyon szép ruhák voltak benne.és persze van közte semmire való is,de nagyon be jön az ára.egy ilyet szeretnék találni.több kismamával összefogva.
2009. dec. 30. 19:01
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát,megmondom őszintén,sztem az összefogás ilyen esetben nem nagyon működne,nagy veszekedések meg sértődések lennének.Persze te tudod,csak ha belegondolsz,h ha valamelyik ruhát többen is akarják,már kész a vita.

Keress rá a gugliban a használtruha nagykereskedésekre,nagyon sok van,árlistájuk is van,és ahogy már írtam,vásárolhatsz magánemberként is.

2009. dec. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

www.teszvesz.com

itt sokat találsz!

2009. dec. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
TESZVESZ.HU NEM COM!VAN FENT 500KG S NYERSBÁLA IS ÉN IS NÉZEGETEM DE EZEKBE TÖBB MÉRET VAN!NEM CSAK KICSI!
2009. dec. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
az 500 kg nagyon sok,120 ezrem most nincs rá,de már megkérdeztem a nőt,van e neki kisebb bontatlan bálája.olyan kéne.
2009. dec. 30. 20:12
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom hova valósi vagy, de kettőt tudok ajánlani egyik egy Füzesabonyi? a másikat meg keresem :)

[link]

2009. dec. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2009. dec. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

[link]

na, ez meg nagyon-nagyon jónak tűnik, még vissza is veszik, ami nem kell :D nem tudom magánemberként vehetsz-e, de nézz utána, vagy ha van valami kereskedő ismerősöd, aki tudna segíteni:D

2009. dec. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi lányok,közben én is találtam egy párat,persze a többsége már bontott,és azokat azért válogatják.köszönöm a segítséget.
2009. dec. 30. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!