Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pocak fájásra mi segített...

Pocak fájásra mi segített nálatok, mit használtatok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 18:46
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

bevallom, gripe waterről még nem is hallottam, de beszerzek azt is. remélem nem gond, ha minden nap, vagy 2 naponta mással próbálkozom, de egyszerűen nem bírom nézni ahogy szenved :(

köszönöm a tippeket, felírtam mindent a listámra, már csak ezt a tornát lenne jó tudni hogy is kéne, mert nem vagyok benne biztos hogy jól csinálom neki :(

2009. dec. 30. 20:30
 12/16 anonim ***** válasza:
Szia! A kislányom hasfájása 10 hetes korában kezdődött, semmi csodaszer, torna, aloe vera, nem segített rajta, az orvosok szerint fogadjam el hogy kólikás, majd 6 hós korára elmúlik. Én nem így tettem 10 hetesen elvittem őt babamasszázsra, azóta még hírből sem ismerjük a hasfájást, most 17 hetes, anyatejes. Ha van rá módod és lehetőséged, s a lakóhelyed közelében van ilyenre lehetőség, akkor vidd el, az első alkalom után már nem fájt neki.
2009. dec. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
én vagyok az, aki a gripe watert írta meg a cseresznyemag párnát.dm-ben tudod megvenni a gripe watert,1600 ft körül van, a cseresznyemag párna 800 körül.Tornáztatni úgy tudod, hogy a lábait egyszerre tolod fel a hasijához, vagy felváltva ellentétes oldalra.Tehát a bal lábát jobb oldalra, a jobbat meg balra.Ezen kívül masszírozhatod is, körkörösen simogasd, de ne erősen.A hasra fektetés is segíthet.A cseresznyemag párnát próbáld ki, mikróban kell felmelegíteni, és a hasára tenni.A meleg enyhíti a fájdalmat.Mást is rakhatsz rá, ami meleg, de a cseresznyemag párna sokáig tartja a hőt.Remélem segítettem.
2009. dec. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Torna: biciklizés hanyatt fekve, lábait feltolod mellkas irányába, és körkörösen mozgatod, hasát óvatosan óramutató járásával ellentétesen masszírozod, lábait párosan feltolod mellkas felé, majd kinyújtod, alkarodra fekteted hassal lefelé (lajhárban), közben másik kezeddel simized körkörösen a hátát (az enyém ettől rendszeresen el is aludt).

Mi is vettünk cseresznyemag párnát, de én azt nehéznek találtam, hogy rátegyem a tele pocójára.Inkább textilpelust vasald meg, vagy tedd a radiátorra, és azt tedd a hasára!

Én Normaflore-t használtam napi egyet.Felet este, felet reggel ivott vízbe, teába csempészve.

2009. dec. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a sok segítséget :) hátha a ma éjszakánk kicsit jobb lesz :) ma torna, holnap pedig a gyógyszertár. dm-be csak hétfőn jutok el, de addig a többivel próbálkozom. tényleg köszi!!!
2009. dec. 30. 23:03
 16/16 anonim ***** válasza:
Szia!Az Infacol két-három nap után használ.Addig ne próbálj neki mást.Én ez mellé vettem magamnak Espumisán gyöngyöt,azt szedem és szerintem ez is sokat segít neki,mert elmúlt a hasfájás.Tud tőle pukizni.Anyatejes a baba.
2009. dec. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!