Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Wc szűkítős kérdés? Nem...

Wc szűkítős kérdés? Nem mindegyik wc-re jó?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyet vettünk ma,vagyis nem pontosan ilyen,de ugyanilyen matricás..Az auscanba lehet venni 700 ft-ért.Nem jó a wc re.Se úgy ha rárakom,se úgy hogy ha a deszka alá rakom.Hogy rakjam rá?Hagyományos wc-k van semmi extra.Előre is köszi


2009. dec. 30. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát én is vettem annak idején ilyesmit és nem volt jó a wc-re, aztán vettem egy drágábbat gondoltam az jó lesz rá, de az sem volt tökéletes.Ráírják, hogy mindegyik wc-re jó aztán mégsem :(
2009. dec. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is van ilyen,de belecsúszik a fele a vécébe.Többféle méretű vécé van,nehéz megtalálni a jó szűkítőt.Mi végül az egész ülőkét lecseréltük,egy olyanra,amin alul a felnőtt méret,és arra ráhajtható a gyerekméretű ülőke,így nem foglal külön helyet,és stabil,nem csúszkál,biztonságos.
2009. dec. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor mehet a kukába?
2009. dec. 30. 18:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Ha nem stabil,a gyerek meg fog ijedni rajta,és elakad az egész szobatisztaság-project.Keress vmi más megoldást.

Érdekes különben,h anyukámék vécéjére jó, a miénkre nem.

2009. dec. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

És hogy lehet venni megfelelő méretűt?Mérjem le a wc-t?Mert igazából méretre jó lenne,de csúszkál rajta össze vissza:S

Ti hogy,vagy hol vettétek?

2009. dec. 30. 18:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia.Én ilyet vettem és jó a vécénkre.Alul van 2 pöcök amivel állítható,a wc belső átmérőjére.Sima hagyományos műanyag deszkánk van,stabilan áll rajta.

[link]

2009. dec. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!