Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős kortól adtatok...

Mennyi idős kortól adtatok nem kimondottan babának való gyümilét, pudingot, joghurtot?

Figyelt kérdés
És milyet?Köszi
2009. dec. 30. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:

8hós kortól,akár sima,natúr Activiát is adhatsz neki.

Pudingot akkor még inkább ne! Azt majd olyan 1évesen...

2009. dec. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Joghurtot olyan 9-10 hónapos korától. Először natúr joghurtot valamilyen valódi gyümölccsel összekeverve, majd olyan 11 hónapos korától már bolti gyümölcsjoghurtot is.

Pudingot 1 éves kor után, gyümölcslevet is.

2009. dec. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Mindent adok neki 6 hónapos korától
2010. jan. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is ugy vagyok mint az uccso vbálszoloó. most 11hos és már a mi kajánkat eszi. normál joghurtot 6/7 hostol evett, könnyű és finomat általába:
2010. jan. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
En 8 hos kora ota adok neki natur activiat es nagyon szereti(11 hos).
2010. jan. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi 7 hónaposak vagyunk, és esszük a Danone Könnyű és finomat, nagyon szereti, de csak az epreset. Ja, meg kóstolgatjuk a tejbepapit. Az is úgy néz ki, bejött neki. Tápszeres születése óta, de már nem nagyon eszi meg, csak hajnalban az első evésnél fogadja el, mert akkor még majdhogynem alszik, meg vacsira, mert akkor meg már fáradt. Napközben nem eszi meg, úgyhogy kénytelen vagyok bevetni más kajákat is tízóraira meg uzsira.
2010. jan. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!