Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hós- egy év körüli babátok...

10 hós- egy év körüli babátok mikor ébred? Enyém max 6-ig alszik. HELP!

Figyelt kérdés

Az enyém fél8kor kidől este és hajnal 5-kor fél6kor már kukorékol... Nem képes tovább aludni.. Aztán bírja 9-fél10-ig, olyankor újra alszik egyet.

Egyrész minden sélelőtti programról lemaradunk, mert fél10 körül alszik, másrészt kicsit uncsi az ötórás kelés nekünk, szülőknek. Hogy lehetne ezen változtatni?


2009. dec. 30. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam este 10-11 -ig fent van de 8-9 ig alszik reggel, de ő nem alszik délelőtt csak délben. 11 hónapos Próbáld meg hogy ne aludjon délelőtt vagy tovább húzni az ébren létet este.
2009. dec. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sajnos 7kor már annyira kész van (pedig nappal még 2-3szor alszik), hogy csak vagdalja magát a földhöz, ha ölbe vesszük vagdalja a testét a mellkasunkhoz és fél8kor úgy ájul be az ágyba, hogy pár korty tápszer és fal felé fordulva alszik.
2009. dec. 30. 14:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Annak idején úgy csináltam, hogy este 5-6ig lementünk sétálni, attól mindig felfrissült, a fürdetést elhúztam jobban, akár fél órát is pancsolt, így később tudtam lerakni. Reggel pedig hiába ébredt fel 5-kor nem vettem ki a kiságyból. Átmentem hozzá, megsimogattam, visszafektettem és kimentem. Pár nap reggeli hiszi után már nem ébredt fel. Este fél 8 fürdés, szopi, és alvás. Reggel kb.7-8 között ébred. Ha korábban kell fel szopizik és visszarakom. Az a pár nap hiszti nagyon nehéz volt, de így neki is jobb, sokkal pihentebb.
2009. dec. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a fiam 11 hós ő akkor fekszik le mikor mi 11 fele, és alszik fél 10ig sőt volt hogy negyed 11-kor én ébresztettem....

ő is alszik délelött majd 3 körül és 6 óra fele, ha előbb lerakom pl. 10 órakor akkor fél óra múlva felkel...

szerintem tedd kicsit későbbre a lefekvést próbáld meg délután 6 fele lerakin aludni akkor este tovább bírja, és tovább is fog aludni...

kiakadnék ha a fiam 5-6 körül kelne :(

probáld meg

2009. dec. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi az ötleteket.


ha leviszem 5 körül az utcára akkor vagy csak visít/nyűglődik, hogy álmos -(ha nem hagyom aludni), vagy szépen elalszik...

5-6 körül alszik egy fél órát/45 percet és az a hihetetlen, h ettől még fél8kor pont ugyanúgy elálmosodik és elalszik fél8kor.

2009. dec. 30. 15:30
 6/6 anonim ***** válasza:
én a 9 és fél hósommal vagyok ugyanígy azzal a kivétellel, hogy ő max. egyszer alszik napközben és akkor sem valami sokat, próbáltam később fektetni de ugyanúgy 5kor kelt, próbáltam hagyni vergődni reggel, de nem aludt vissza szóval várom hogy alakul
2009. dec. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!