Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudna éjjel jobban...

Hogyan tudna éjjel jobban aludni a babám?

Figyelt kérdés
Éjjel fenn van ált. 6-7 alkalommal, nappal 1-szer alszik fél órát vagy 1 órát. Enni kell fel éjszaka, de akkor vagy egy órát rajtam van egyfolytában (anyatejes) és végülis az etetésekkel megy el az éjszaka. Próbáltam vizet, kaját adni neki, de igazából csak a tejet akarja vagy ha eszik, iszik is, ugyanúgy felkel. Mit tehetnék, hogy ne keljen fel ennyiszer szopni vagy ez normális? 14 hónapos egyébként és mindig elég rossz alvó volt.
2009. dec. 30. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk mellettem alszik és ezért ha megébred, csak picit cicizik és már alszik is vissza, igy én is és ő is jobban alszik, de többször megébred. Most vettem egy hidegpárásítót amiben van levegőtisztitó is azóta jobban alszik már csak 2x 3x ébred. 14 hós szintén
2009. dec. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekünk is az ágyban alszik mellettem, csak majd leszakad már a mellem az egész éjszakás szoptatásoktól. Ezért szeretném, ha picit kevesebbszer kelne. A párásítónak utána nézek..nem tudtam, hogy ilyen hatása van.
2009. dec. 30. 15:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki hátha beválik. Kárba nem fog veszni mert amúgy meg mindenféle légúti megbetegedésre nagyon jó. Addig is kitartást!
2009. dec. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!