Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A grippe water-t adhatom 3...

A grippe water-t adhatom 3 hetes kisbabámnak, ha fáj a hasa? Van valami korhatár, ami alatt nem szabad adni?

Figyelt kérdés
Annyi mindent hallottam már, van valami konkrét adat? Köszönöm!
2008. júl. 29. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:

4 hetes koraban lehet neki adni, de en ugy gondolom, a 3 hetes az mar majdnem 4 hetes, ha nagyon szenved, en picit adnek, megneznem, h reagal.

Vigyazz azzal, h elirtak az adagolast, felhaborito, de ez van.

Azt irjak, egy kanal, azaz 5ml egy adag.

Ez ott bukik meg, h egy kanal nem 5, hanem 0.5ml.

Tehat nem kell 5ml-t adni, eleg tenyleg csak egy kanalnyi.

2008. júl. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a a gyors választ, sokan erre esküdnek. nekünk nem olyan komolya dolog, de néha olyan nagyon sírdogál, hogy fáj a szívem, és aztán többször pukizik, ami nagyon jó, de hát gondolom addig csikarja a hasikáját és adnék néha neki valamit. eddig háromszor adtam neki etetés előtt olyan 15 csepp Espumisant, olyan mintha hatna, .....hát nem tudom, mintha kicsit nyugisabb lenne, bár nem akarok gyógyszert adni, inkább választanám a grippe water, és azt bármikor lehet adni, ha fáj neki, nem kell az etetésekkel összekötni.....jól tudom????
2008. júl. 29. 17:32
 3/3 anonim válasza:
Csak annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy orvosilag egy kávéskanál tényleg 5 ml!
2008. júl. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!