Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek egy ilyen hordozó+...

Szerintetek egy ilyen hordozó+váz hány hónapos korig használható?

Figyelt kérdés
[link]
2009. dec. 29. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon szar járgány, nem lehet benne vízszintesen fektetni, amikor meg már felül magától, akkor majd nem fog beleférni.
2009. dec. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez szerintem sem kényelmes. néztünk mi is anno hasonlot de nem ilyet vettünk szerencsére :)
2009. dec. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, az én 5 hónapos kislányom már 4 hónaposan sem férte le a hordozóban overallban. Úgyhogy nem sokáig szerintem. Max. az első 3 hónapban, de akkor meg jó, ha vízszintesben van.
2009. dec. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Csak azért akadt meg rajta a szememmert,hogy kicsi könnyű vele mozogni. 8.emeletről le-fel. sok-lépcső a liftig stb.

De ha jobban belegondolok tényleg nem lehet jó,egy újszülöttnek túl ülős, egy nagyobb babának meg kicsi.

2009. dec. 29. 21:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!