Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azok a babák, akik szopizzák...

Azok a babák, akik szopizzák az ujjukat azon az ujjon a köröm vékonyabb, gyengébb?

Figyelt kérdés

Én ezt vettem észre a babámon,17 hónapos.

Más is tapasztalta,vagy csak véletlen?


2009. dec. 29. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
az enyém 18 hónapos, még szopik is éjjel kétszer napközben többször mégis az ujját is szopja és állandóan fel van ázva a bőre, körme, naná, hogy vékonyabb gyengébb. majd ha nem fogja szopni állítólag helyrejön neki.
2009. dec. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

és egyáltalán miért hagyjátok hogy szopja az ujját? milyen szülők vagytok? majd ha kiáll a foga mert ugy szopja az ujját akkor meg majd viszitek fogszabályzásra miután jól kiszekálták az osztályban...

fogszabályzós cumi is van

2009. dec. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 17:02-es válaszoló!Milyen szülök vagyunk???Én kisfiam lassan 3 éves lesz,és még mindig az ujját szopja,megnyugtatja.Milyen jogon sértesz meg bárkit?Mit gondolsz nem probáltuk a cumit?Nem kellett neki.És az szép amikor nagyobb gyerekek már ovodás koru,szájából kilóg a cumi/nem szándékozom bárkit ezzel megsérteni/
2009. dec. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

17:02-nek.

Kislányom 4 és fél hónapos, szopja az ujját mert fogzik. Szereti a cumit is, de mostanában azt kilökdösi.

Sajnos nem tudom hogyan magyarázhatnám el neki, hogy az ujja helyett a cumit szopizza!

:))

2009. dec. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

17:02 A véleményedet senki nem kérdezte, ha a kérdésre nem tudod a választ akkor inkább lapozz tovább.

A kérdezőnek pedig: az én babám is szopja az ujját, és neki is fel van ázva folyton, de a védőnőm szerint elmúlik, ne aggódj!

2009. dec. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
hát engem nem izgat... ti gyereketek lesz ronda...
2009. dec. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lányom három hós korától szopja az ujját (és valami furcsa oknál fogva nem kötöztem le a kezét, hogy ne találjon a szájába és nem ragasztottam a cumit a szájához, hogy azt használj az ujja helyett...), most 17 hós és bizony neki is fel van ázva. sógornőm is nagy ujjszopó bajnok volt annak idején állítólag, még a bőr is le volt neki kopva róla! De jelentem a fogai és az ujja, körme is rendben van, szemrevételeztem! Nem kell aggódni ha fehagynak ezzel a szenvedéllyel rendbejönnek a körmöcskék!
2009. dec. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. dec. 30. 08:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!