Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korától tudta...

Mennyi idős korától tudta mondani babátok a keresztnevét?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy pl. ha nézünk a tükörbe és kérdezem tőle, hogy ki az?
2009. dec. 29. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
20 hónapos lesz, aktívan babának hívja magát. a gyerekeket, akiket ismer a nevén nevezi, de önmagát soha:)))
2009. dec. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elvileg másfél évesen ismerik fel magukat először a tükörben, tehát én akkor próbálnám meg, persze tükör nélkül csak simán a nevét már sztem hamarabb is meg lehet tanítani. az én babámnak könnyű neve van, majd meglátjuk mi sül ki belőle, ő még csak 9 hónapos.
2009. dec. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 13 hónapos, ha tükörbe néz, azt mondja BABA. Bárhol babát lát, mondja, hogy baba (utcán, bébiételes üvegen, mosóporon, stb.). Kíváncsi vagyok, mikor ismeri fel majd magát :)
2009. dec. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1.vagyok. fényképen is, tükörben is felismeri már magát néhány hónapja, csak a nevét nem mondja. bár Benmjáminnak hívják, lehet, h talán azért:)))
2009. dec. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kb. 19 hósan mondta először a nevét.
2009. dec. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!