Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatós anyukák, esztek...

Szoptatós anyukák, esztek lencsét újévkor?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Jujj, Isten ments! Képzeld, első gyereknél ettem , csak egy kicsit, és 3 napig iszonytosan görcsöltem én is, meg a gyerek is. :( Olyan szeles lett, hogy nem győztem masszírozni, én meg bőgtem, hogy hogy lehetett ennyi eszem.:(

Inkább egyél rizst, az is "szapora"és gazdagságot jelképez!

(nem mondom, hogy minden gyereknek megfájdul a hasa, de a lencse a legdurvább puffasztó szerintem, semmi mástól nem volt ekkora baja a fiamnak)

2009. dec. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor eszek rízst.Egyébként 4 hónapja szoptatok.
2009. dec. 29. 13:07
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Négy hónapos volt a babám amikor elkezdtem mindent enni. Szépen fokozatosan. Borsó, bab, káposzta, lencse. Szerencsére semmi baja nem volt egyiknél sem. Most hét hós és most kezdünk enni a szopi mellett:)

2009. dec. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is kb 4 hós kora óta mindent eszek,azelött meg szinte semmit,mégis rettentö hasfájós volt. Neki szerencsdére elmúlt és azóta nem gond,ha hüvelyeseket eszek. Úgyhogy én fogok enni.
2009. dec. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát én is jól kiszúrtam a csajosommal, mondjuk ő 3 hós de pár napja ettem egy kis káposztát (tényleg csak 3 villányit kb.) és én is szenvedtem mint a kutya és ő is szegénykém 2 napja szenved (pedig előtte alig hallottuk a hangját) én is jót bőgtem az ágya felett hajnalban mikor szerencsétlennek csak úgy jöttek a pukik és sírt keservesen..hogy hogy lehet "ennyi sok" eszem...

úgyhogy én tuti nem eszek semmi ilyesmit ami megviselheti.

2009. dec. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én babám nem érzékeny rá, úgyhogy ehetek mindent!
2009. dec. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én az elején kitapasztaltam, hogy melyek azok az ételek, amik rizikósak és azokat egy pár hétig nem ettem, aztán kevéssel újra próbálkoztam. Szerencsém volt, most már bármit ehetek, így biztosan fogok lencsét is enni. Hátha bejön a babona :))Nem ártana.
2009. dec. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi is 4 honaposak vagyunk de Én még nem merek ilyesmiket enni.Csak anyatejes a babám.

Még a karácsonyi töltöttkáposztát is kihagytam.Elég hasfájos volt és inkább nem teszem ki ilyesminek.Én meg kibirom,majd eszek ha már nem szopizik.Megjegyzem nem is nagyon kivánom a "tiltott" dolgokat...

2009. dec. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én mindent ehetek, a babámnak szerencsére nem fáj a pocakja a babtól sem a káposztától sem. Lencsét szülés óta nem ettem, de most fogok, bízok benne hogy nem lesz tőle baja.
2009. dec. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!