Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell babáknak a paradic...

Hogyan kell babáknak a paradicsomos krumlit elkészíteni? Lehet paradicsomlével?

Figyelt kérdés
fel kell higítani a paradicsom levet??egybe kell fözni a krukmplival??
2008. júl. 29. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha paradicsomlével csinálod, akkor megfőződ a krumplit, ha kész ráöntöd a paradicsom levet, turmixolod és kész. Én a Kecskeméti paradicsomlevét használtam, abban nincs tartósítószer, nem hígitottam. De pont ma azt főztem én is, viszont rendes paradicsomból. Én a krumpli főzővizébe teszek pici sót, ha majdnem puha rádobom a paradicsim húsát héj és mag nélkül, ha az is puha főzőlével együtt turmixolom.
2008. júl. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, ez az egyszerűsített verzió. Én mondjuk meg szoktam főzni a paradicsomot is, de ha erre nincs idő (mert tényleg elég macerás),akkor a megfőtt krumplira öntöm rá a paradicsom levét (nem szoktam higítani, hiszen a rendes paradicsomot se higítom), és úgy turmixolom le.
2008. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!