Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért bukik sűrűn és sokat a...

Miért bukik sűrűn és sokat a 4 hetes kislányom?

Figyelt kérdés

Születése után a kórházban azt mondták, ez teljesen természetes, mert a csecsemők gyomorszája még nem zár rendesen. Tegnapi vizsgálat során felhívták a figyelmünket, hogy ez nem normális dolog, hiszen ennyi bukástól ki is száradhat.

Arról nem is beszélve, nem merjük magára hagyni, mert visszanyeli és fullákol.

Van vkinek jó módszere, ötlete, javaslata?


2009. dec. 29. 08:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Próbáld meg megemelni a kiságy lábát a feje alatt. Tegyél alá könyvet, vagy valamit. Nekem ezt javasolta a doktornőm, mert hasonló helyzetben voltunk. Anyatejes? Mert akkor kérj valami sürítőt amit szoptatás előtt be kell adni nekik, és akkor elvileg nem buknak annyit. Sajnos nekem ezt akkor nem mondták, így nem tudtam róla. Nálunk is volt olyan, hogy többet bukott vissza, mint amennyit megevett. Kitartás! Jó babázást!
2009. dec. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi az infót, már beszereztük a sürítőt, és valóban kevesebbet bukik vissza. A kiságy lábát nem tudjuk megemelni, még velünk alszik:):)
2010. jan. 2. 19:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a kórházban bukott még sokat, ahogy fejlődik egyre kevesebb lesz a bukások száma, de próbálhatod úgy szoptatni, hogy mindig csak picit szopjon, majd felemeled büfiztetni. (kórházi tanács)

Pl nekem olyan 2-3 perc szopi után kellett büfiztetnem, de akkor olyan 4-6 napos volt.

2010. jan. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
most olvastam, hogy attól is sokat bukik a baba, ha az anya sok tejterméket eszik
2010. jan. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszadótól kérdezem: mit értünk ebben a témában tejterméknek? Az ismerősöm szerint csak a tejfogyasztás a befolyásoló tényező. Viszont én már kb. 1 éve nem iszom tejet, viszont napi 3-4 Activiát fogyasztok kb. 1 hete. Nem gondolom, hogy ez befolyásolná, hiszen előtte 3 héttel is bukott a kislányom.
2010. jan. 2. 21:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia lehet hogy refluxos! Ne ijedt meg,de akkor térjetek át bukós tápszerre,de elötte menj vele orvoshoz!Nyugi kinövi mihelyts sűrűbb táplálékot fog enni
2010. jan. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!