Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség! Valószinüleg refluxo...

Segítség! Valószinüleg refluxos 6hós babám, ma már alig eszik vmit, még csak anyatejes, de 2óta csak 6kor evett 30ml-t, csak büfizik. Mit csináljak, mit adhatok neki, hogy ne fájjon a torka és egyen?

Figyelt kérdés
Holnap elviszem dokihoz,bár azt sem tudom hova vigyem.12nappal ezelőtt kezdődött durvulni a helyzet,első alma próba után 2 nappal,csak 2napig kapot,majd egy napig alma-barackot,a székrekedésen kívül nem volt baja,de éjjelenként kezdett nem aludni,majd kb.rá 1 hétre már ügyeletet kellett hívnunk,aki megállapította,hogy ez 99% reflux.Akkor még eszegetett,de mára ennyire gáz.Kivagyok,mit tudok segíteni neki,egyébként vidám,nincs baja,de sose jelezte még,hogy éhes,nem tudom meddig lesz így el.

2014. máj. 18. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom a reflux ha nem kezelik nagyon fájdalmas, tapasztalatból mondom. Nem hiszem, hogy ha refluxa lenne akkor vidám lenne.
2014. máj. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A fiam sajnos születése óta refluxos, o nutriton suritot kap (6 hónapos lesz, meg anyatejes, nemsokára kezdjük a hozzataplalast)

Neki nagyon sokat segített, mióta kapja, szinte megszűntek a tünetek. De ez nagyon megfogja a hasát, igy biogaiat kap melle.

2014. máj. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En csak annyit tudok, h szoptatas utan mindig rengeteget bukott, orak mulva is. Miota fozit kap, azt nem bukja fel (mivel suru...). Sztem a hozzataplalas segiteni fog.
2014. máj. 19. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó még a Gastrotus szirup. Nekünk ezt ajánlották a gasztroenterológián. Recept nélkül kapható. Minket a háziorvosunk küldött a gasztrora, de csak 1 hónappal későbbre kaptunk időpontot.
2014. máj. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi,mi reggel megyünk uh-ra,remélem kiderül majd vmi!a szirupot ma kezdtük el,egyelőre nincs változás,bár én csak beadtam neki ,nem tartottam utána félórát függőlegesen(itt azt olvastam úgy kellene)
2014. máj. 19. 20:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!