Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen sajtot adtok 8hos...

Milyen sajtot adtok 8hos babatoknak, es hogyan, esteleg olvasztott 3szogu? Adhatok halfilet 8 hos babatoknak?

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Én reszelt sajtot adok, (általában kajába), kb másfl hónapja, most 9,5 hónapos.

Halfilét karácsonykor evette először, ízlett neki.

2009. dec. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az ömlesztett sajtok rengeteg sót és aromát tartalmaznak, adj neki inkább reszelt trappista vagy eidami sajtot! Halat azt hiszem, 10 hónapos kortól ajánlják.
2009. dec. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

első

Igen 10 hónapos korig csak csirke és pulyka-ezt írják a kiskönyvben.

Enyém eddig 2x kapott marhahúst(levesből zöldséggel összeturmixolva) a halon kívül

2009. dec. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért nem kell mindig ilyen törvény szerűen etetni a babákat.A régi bébiételek 4 hós kortol voltak, a főzelékek, a gyümölcsök meg 3 hós kortól.Az én kislányom 3,5hósan annyira hasfájos volt mert fogta a tápszer a hasát,hogy szélcsövezni akarték,én nem engedtem,inkább öszibarackot össze nyomtam neki,és abból piciket adtam neki megoldotta a problémákat,1 hónap mulva megis szünt a hasfájos korszak
2009. dec. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

első

enyém 6 hónapig szopott, úgyhogy így haladunk.

Amúgy a húsokkal és a tejtermékekkel vagyok szigorúbb, gyümölcsöt, zöldséget mindent eszik.

2009. dec. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

előző

Fiamat 9 éve szabadabban etettem, korán hozzátápláltam és ebből okulva vagyok most óvatosabb.

2009. dec. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 4 gyerekem van. Sajnos amikor az első született, még az a korszak volt, hogy 6 hetesen gyümölcslé, utána 3 hónaposan főzelék..stb, stb. bizony meg is van, volt az eredménye! Kicsinek szinte 2-3 hetente vittem orvoshoz. Állandóan beteg volt, elkapott minden épp aktuális és nem aktuális betegséget. Aztán a következő babáknál okulva a fiammal tapasztaltakon, jobban odafigyeltem, hogy mit és mikor kezdek adni.. Érdekes módon a nagylányom, se a kisebb fiam egyáltalán nem beteges máig se, így aztán a picinél is igyekszem tartani azt, hogy mit, mikor adok.
2009. dec. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ja! 2. voltam (előző)
2009. dec. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!