Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más 15 hónap körüli gyerkőc...

Más 15 hónap körüli gyerkőc is levetkőzteti az anyukáját ha cicit akar?

Figyelt kérdés
Kisfiam 1 hete kezdte, hogy fürdés után szinte tépi a pólómat. Öltöztetés és pelenkázás közben is egyfolytában a ruhámat akarja felhúzni.
2009. dec. 28. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Már korábban is! :) Nagyon tudják, hol van, amire szükségük van :)
2009. dec. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ajaj! És nem csak este, hanem bárhol é bármikor próbálkozik, amikor ő szükségét érzi egy néhány "slukknak". Ja és 16 hónapos a kisasszony, aki teljesen cicifüggő :))
2009. dec. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Érdekes,az enyémek nem csinálták,pedig a fiúk 2 a lányok 3 éves korukig szoptak.Úgy látszik,szerencsém volt.:))
2009. dec. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Húú csajok! Kezdek megijedni. Ezek szerint számíthatok rá, hogy máskor és máshol is nekikezd a vetkőztetésemnek? Eddig csak este fürdés után csinálta. Még jó, hogy tél van, és a télikabátot nem tudja leszedni rólam! :)
2009. dec. 28. 21:38
 5/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Az én nagyobb lányom nem csak vetkőztetett, de ha nem akartam neki adni, még kiabált is, hogy "Cicit4 Cicikét!!! Volt, hogy az Europarkban..akkor még nem volt pelenkázó ott, így a wc-bem szoptattam meg, akkor úgy 2 éves lehetett...
2009. dec. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15 hónapos volt amikor hosszú hétvégére meghívtak a barátnőmék egy fürdőbe. Többet voltunk az öltözöbe mint a vízben, mert fürdőruhában folyton szem előtt volt és kiabált ő is cici, cici és rángatta le a fürdőruhát.
2009. dec. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fiam kb 11 hónapos kora óta csinálja. Én elterelem a figyelmét ha olyan helyen vagyunk. Most 14 hós.
2009. dec. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!