Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet kiütéses a babám?

Mitől lehet kiütéses a babám?

Figyelt kérdés
9 hónapos kisifam kiütéses lett. A hátán vannak apró kis pöttyök. A kezein meg a lábain foltokba száraz a bőre. Ez mitől lehet? Most tanult meg kúszni, a kéz és láb szárassága lehet attól, hogy nyálas lesz a ruhája és azzal mászkál a kövön? Nem tudom a szőnyegen tartani, rögtön lemászik róla. Gondoltam allergiára, de nem adtam semmi új ételt neki, mosóport és öblítőt sem váltottam. A szárasságot már kentem neki baba testápolóval meg babaolajjal de semmi változás. Már a popsi krémmel is próbáltam, de az se használt. Allergia tesztre nem szívesen vinném, de ha nem múlik el muszáj lesz. Veletek volt ilyen? És mitől? Mivel kezeltétek?
2009. dec. 28. 21:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Lányom hátán akkor voltak pöttyök, mikor túlöltöztettem napközben, vastagabb pulóvert adtam rá (néha még abban is aludt napközben, beizzadt). Bőrszárazságra a dokink irt fel egy jó krémet, amit a gyógyszertárban kevertek ki.
2009. dec. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!