Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jól alszik a babád idegen helyen?

Jól alszik a babád idegen helyen?

Figyelt kérdés
Mi egyik nap ott akartunk aludni anyósoméknál, van ott is kiságy, de a fiam (10 hónapos) nem tudott nyugodtan aludni, aludt egy órát, majd felkelt, és onnantól kezdve nem is tudtuk elaltatni, így éjfélkor hazajöttünk inkább. Ott szivacsmatrac van a kiságyban, nekünk kókusz. Lehetséges hogy ez zavarta, vagy az idegen környezet? Volt már ilyen másnál is?
2009. dec. 28. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Itthon sem alszik jól, töbször ébred, idegen helyen ugyanúgy alszik, 9,5 hónapos.
2009. dec. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A szüleimnél nagyjából ugyan úgy alszik, ahogy itthon. Máshol még csak egyszer próbáltuk (tesóm), ott is ugyan úgy csinálta. A szüleimnél mi is ott szoktunk lenni vele, tehát nem hagyjuk ott egyedül. Hordozható kiságyunk van, így mindig abban alszik, ha máshová megyünk. (Itthon másikban alszik)
2009. dec. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a matrac zavarta volna, inkább az, hogy idegen volt számára a környezet, sok volt az újdonság este, esetleg sok élmény érte.. Az enyém éjjel még sosem aludt máshol, de nappal ugyanúgy tud bárhol aludni, mint itthon.
2009. dec. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Voltunk kórházban két éjszakát,mind kettőt átaludta.
2009. dec. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lányom a rossz alvók közé tartozik, ennek ellenére az alvással eddig nem volt probléma, ha máshol aludtunk. Van utazóágyunk, azt cipeljük magunkkal. Nyáron hotelban voltunk, oda nem vittük magunkkal az ágyat, de a matracot igen. Ott is ugyanúgy aludt, mint otthon.

Inkább a napközbeni altatással volt problémám. Nehezebben aludt el, mégis csak idegen hely, idegen környezet.

Napközben aludt már ott? Azzal nem volt probléma? De az is lehet, hogy más zavarta.

2009. dec. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utazóágyában aludt már a testvéreméknél. Betettem az ágyba a kedvenc maciját, elalvás közben folyamatosan azt nézte, és aludt, mint a bunda.

Én úgy tudom, ismerős tárgyakat kell az ágyába tenni, és megnyugszik. Nálunk bejött.

2009. dec. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én 6 hónapos ikreim jó alvók, de csak otthon. Ha elmegyünk valakihez, még a napközbeni alvásra sem hajlandóak, maximum csak a kezemben. Szóval inkább azzal telik a vendégeskedés, hogy nyűgösek a fáradságtól, ezért inkább nem is erőltetem, hogy gyakran legyünk távol a kiságyaiktól és a megszokott környezettől. :)
2009. dec. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!