Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a vélemény a Giordani...

Mi a vélemény a Giordani babakocsiról? Érdemes olyat venni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem gagyi.

Egy gyerekülésünk van ilyen márkából,fél év után szétszakadt.

2009. dec. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nagyon jó a kocsi.Nekünk a 3per8 van.DE!Igaz a mózesre ráirták hogy 6 hós korig használható,viszont a sportrészről már kifelejtették hogy iszonyat keskeny,télen a 6 hós babámat bundazsákban nemtudom beletenni,de még overálban is nagyon szűkösen volt,ezért vettünk egy ujat.Viszont remélem hogy tavasszal a vékonyabb rucikban bele fog férni,ezt szeretném használni nyáron.28cm széles a vállrésznél a sportrész....más gondom nincs vele
2009. dec. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem is 3per8 van, egyáltalán nem gagyi, 100 rongy volt a multifunkciós babakocsi. de sajnos egyetértek az előttem szólóval, nagyon szűk a sportrész, én is eladtam, vettem helyette háti hordozót. az autóba beköthető mózes része, illetve a hordozó hibátlan, teljesen jó! a váz is jó, kicsire össze lehet csukni. csak az a hülye sportrész... amit ráadásul ugye legtovább használna...
2009. dec. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Esetleg valamilyen tanács, hogy milyen lenne jó? Vagy mire figyeljek oda vásárláskor??
2009. dec. 29. 09:28
 5/5 anonim válasza:
Szerintem sem gagyi. Nekünk szerencsére vékony gyerekeink vannak :-), így nem volt probléma a szűk vállrész. Még beépített testvérfellépő is van, ennek nagy hasznát vettük!! 4 évig teljesen ki tudtuk használni.
2013. szept. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!