Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisbabám nagypn gyakran...

A kisbabám nagypn gyakran csuklik büfizés után. Valószinűleg rosszul veszi a levegőt. Van, hogy percekig csuklik. Mit lehet tenni, hogy gyorsabban abbahagya a csuklást?

Figyelt kérdés
2008. júl. 28. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Citromlevet kell csepegtetni a szájába, de én még nem próbáltam ki, pedig a kislányom is sokat csuklik viszont doktornénink azt mondta hogy ez őket egyáltalán nem zavarja, nem lesz tőle semmi bajuk, és magától elmúlik, és ez így is van, legalábbis neki elmúlik magától.
2008. júl. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Mennyi idős?

Ha elég idős akkor egy cumisüvegbe rakj vizet és csöpögtes bele citromlevet és itasd meg vele.

Ha még tejen él akkor a tejbe is rakhatsz egy pár csepp citromot. Nálam ez bevált , de tudod embere válogatja:)

2008. júl. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam is gyakran csuklik,ráadásul 5-10 percig.A doki azt mondta nekünk is,hogy őket ez nem zavarja,másként élik meg a csuklást.Sőt még a rekeszizmát is erősíti vele,tehát ne tegyünk semmit ellene.Annyi,hogy a hátán fekve szeret legjobban csuklani nálunk a pici.Anyósomék szintén a citromlevet alkalmazták anno,állítólag jó.
2008. júl. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nálunk a citromlé bevált. Esetleg közvetlenül tejcsi után előfordulhat, hogy picit bukik. De utána jobb lesz. :)
2008. júl. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A tejre a citromlé ,nem csinál hasmenést??
2008. szept. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!