Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtatok már előbb olyan kaját...

Adtatok már előbb olyan kaját babátoknak, ami még nem volt előírva?

Figyelt kérdés
pl.ha 2-3 hét múlva lesz 8 hós és 8 hósoknak való kaját.
2009. dec. 28. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze. Nem hiszem, hogy 2-3 héten múlik.
2009. dec. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem.
2009. dec. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem.Minden másban laza vagyok,ebben az egyben nem voltam.Mindenkinek van bogara.:))
2009. dec. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. dec. 28. 18:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Vannak dolgok amiket nem adok de vannak amiket igen. Ez csak mai divat hogy semmit nem lehet adni a babának. 9 hónapos a lányom és most már azt eszi amit magunknak is főzök csak nem fűszerezem annyira, így ezeket adom neki, de azért van amit még nem. pl. tej, töltött káposzta, pörkölt.

Az üveges bébiételekkel pedig mindig 1 hónappal előre jártunk mert nem lakott jól a neki valóval.

2009. dec. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden könyv, szakember, táblázat, internetes oldal mást mond. Szerintem nem kell ezt annyira szigorúan venni. Nem hiszem, hogy egy 7 hónapos 28 napos baba még nem ehet vmit mert baja lesz tőle, akkor 3 nap múlva már eheti, mert nem lesz baja. Ezek szerintem csak körülbelüli időpontok. Persze van amit szigorúen betartok én is, pl nem adok tejet, mézet, stb, de szerintem adhatod már a 8 hónaposnak való kaját.
2009. dec. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!