Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek éjjel sokszor kelt a...

Akinek éjjel sokszor kelt a babája szopizni, hogy szoktatta le róla?

Figyelt kérdés

Már 11 hós és le szeretném szoktatni az éjjeli szopiról, csak nem tudom hogy kezdjek hozzá.

Tanácsokat kérnék!


2009. dec. 28. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi 10 hósak vagyunk, én próbáltam, hogy vizet adtam neki, rám nézett kiköpte és elkezdett nagyon sírni.Én akkor nagyon megsajnáltam, és úgy döntöttem, hogy akkor hagy cicizzen. Sírni nem akarom hagyni, nem lenne szivem hozzá, meg apának reggel dolgozni kell menni. De azért majd visszanézek,hátha lesz jó kis megoldás rá.
2009. dec. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A barátnőméknél ez vált be mindhárom gyereknél: 1. nap:limonádé, 2. nap:gyenge limcsi, 3. nap:víz, fel sem keltek 4. nap. Az én kisfiam 3 hónapos, és csak 1x eszik éjjel, úgyhogy még nem akarom leszoktatni.
2009. dec. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hasonló helyzetben vagyunk mi is 8 hós a fiam.már nem is számolom hányszor kel fel éjjal szopni,pontosabban,csak nyugtatja magát szerintem a cicivel.de alig akarja elengedni,már fáj a hátam az oldalt fekféstől. sajnálom sírni hagyni. bocs az off-ért.nálatok mióta tart nálatok ez az éjszakai műsor?
2009. dec. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sose volt jó alvó.Úgy gondolom, mivel már lassan 1 éves, ideje lenne aludni éjjel.Az elején elrontottam azzal, hogy minden nyekre kivettem.Most már 5-6x is kel egy éjszaka.Eddig bizakodtam, hogy majd leszokik magától, de nem nagyon akar.Kénytelen leszek lépni, mert jövőre vissza szeretnék menni dolgozni és nem akarok az utolsó percben kapkodni.Az a hejzet hogy nem nagyon tudom hogy kezdjek neki.Sírni hagyni én sem igazán akarom, de anélkül nem fog menni.
2009. dec. 29. 13:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Az első mindig is jó alvó volt, a 2. azóta sem alszik jól és felkel vizet inni többször, mióta nem szopik. Már 3 éves. Sokat nem nyertem, szoptatni egyszerűbb volt, mint itatgatni, pisiltetni, visszaaltatni. Egyébként 4 hónapja nem szopik.
2009. dec. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Egyébként próbáltam sírni hagyni, nem kivenni, stb. Hiába. Sosem kényeztettem el az azonnali kivétellel, kb. 2 évesen jutotta el oda, hogy inkább szopjon, csak hagyjon végre aludni. 1 éves korától teljes állásban dolgoztam. Amióta megszületett, nem aludtam át az éjszakát, a napokban születik az újabb tesó.
2009. dec. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt. 1 éves korára jutottunk el odáig hogy ha sírni hagytuk vissza aludt. Korábban 1,5-2 órák után is csak sírt. Azt vettük észre hogy 5 perc után elaludt mire elérte ezt a kort. Már érett arra hogy ne keljen fel enni. Nem kegyetlenség ha egy picit nyüszörög. A lényeg hogy ne te menj be hanem a férjed. Hamar rájött a kisfiam hogy apától nem kap cicit. Csak elalvás előtt evett így.
2009. dec. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3 éves koráig szopiztattam a kisfiam az éjjeli sirdogálások miatt. Akár 5-6 alkalommal is éjjel. Nem bántam meg. Ujra babát várok, őt is szopiztatni fogom, ha igényli.
2009. dec. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, aki 3 éves koráig szopiztatott. És én is mint az egyik másik válaszoló, a kisgyerek 1 éves kora óta teljes állásban dolgozom. És és is a napokban fogok ujra szülni.
2009. dec. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!