Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Varázsitatót hol tudok olcsón...

Varázsitatót hol tudok olcsón venni?

Figyelt kérdés
Nem licit oldalra gondolok.Meg vagytok vele elégedve?
2009. dec. 28. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
mi szeretjük. mindenhol kb. ugyanannyi az ára, 2000 forint alatt csak nagyon akciósan úszod meg, bár nekünk nem a konkrét varázsitató van, hanem a tanuló szett, ami majdnem ugyanolyan. ezt én anno dm kuponnal vettem.
2009. dec. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csőrösre gondolsz,ami nem folyik?

Én a Dm-est vettem,nekünk bevált,tényleg nem csöpög(3/4-ig szabad tölteni)és nem hajlékony a csőre,de gumival bevont.Ja,és a folyás sebessége állítható.kb.1200 ft körül volt.

2009. dec. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
elso vagyok, sztem o konkretan az avent varazsitato nevu kepzodmenyre gondolt. :)
2009. dec. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én olcsón odaadnám:)

egy nagy rakás sz@r...


Sajna 2 is van belőle, egyik itt folyik,másik amott és a fiam nemis hajlandó inni belőle

2009. dec. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Köszönöm a válaszokat.Dm-es kedvezmény kuponom nekem is van az Avent tanúlószetthez:)Sztem maradok annál:)Amúgy is aventos cumisüveget használunk:)
2009. dec. 28. 19:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudjatok az offért, de már másodszor olvasom ezt a varázsitatót, de nem tudom mi ez?
2009. dec. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

első vagyok, na látod, akkor megoldottad te is! :)


utolsónak, írd be a google-be, hogy avent varázsitató, és egyből megtudod! :)

2009. dec. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!