Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden cumi sziszeg?

Minden cumi sziszeg?

Figyelt kérdés
Nuk cumijaink vannak es miutan leoblitem mindig sziszeg a babam szajaban?zavarja?es nektek volt mar ilyen?mit csinaljak vele? :)
2009. dec. 28. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van, de nem sziszeg, ti lehet, hogy ilyen audio plusz cumit kaptatok :)
2009. dec. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A mienk is Nuk, és szintén sziszeg. Nagyon idegsítő. Mi kicseréltük, mert azt hittük kilyukadt, de az új is így csinál.
2009. dec. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia


nekünk mam-os cumijaink vannak,és nekünk is ezt csinálja,mint nektek ahogy lemossuk...

2009. dec. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is anno Nuk volt,én úgy láttam,h.belemegy ilyenkor egy kis viz,és azért csinálja.Ha kiszárad,akkor nekünk nem sziszegett,igy aztán este lefekvés után mostam el,az reggelre megszáradt,illetve mindig volt tartalék.Engem nagyon idegesitett az a hang.
2009. dec. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nüby, Tommy Tipee cumijaink sosem sziszegnek, drágábbak de jobbak.
2009. dec. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is Nuk van, és mindegyik sziszeg miután lemosom. Alváshoz mindig egy olyat adok a szájába ami nem vizes,így nem sziszeg, pár óra alatt kiszáradnak.
2009. dec. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!