Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit ebédel 20 hós babátok?

Mit ebédel 20 hós babátok?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert az enyém nagyon ritkán eszik második félét,igaz a leves olyan sűrű hogy a kanál megáll benne,és kb 3dl.Próbáltam már leves előtt adni de pár falatig jutunk a palacsinta viszont jöhet reggel,este,délbe.Mi a kedvenc második féléje a babátoknak hátha kapok pár jó ötletet.
2009. dec. 28. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:

én ritkán adok levest, heti 1szer húslevest.

ő csak 2.at eszik. a kedvenc a brokkolis krumplipüré vmi hallal v hússal.

szereti a rántott karfiolt, a tésztaféléket, rakott krumplit, szoktam csinálni meggymártást is husival, krumplival. pizzát, palacsintát. ennyi jutott eszembe.

2009. dec. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mekkora az a mennyiség amit megebédel a másodikból?
2009. dec. 28. 13:42
 3/7 anonim ***** válasza:
fál babatányér krumpli pl. és 1 szelet hal, v 1 csibecomb általában. szóval összességében a babatányérja tele van kajával. általában azt megeszi ebédre, de nem mindig.
2009. dec. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk valamilyen leves mindig van,én is sűrűn adom neki répa krumpli tészta húsi. De ha nem hús leves,azt is sűrűn adom. Ma pl tejfölös krumpli leves volt,abba rakok neki tésztát is. Imádja másodiknak a krumpli pürét,én vajjal meg tejjel csinálom,de a rizibizit is imádja,de ha rántott csirke comb van azt imádja.De is nagyon változó. Nem mindig eszik másodikat.Pl ma se evett másodikat. Ilyenkor valami rágcsi vagy kinder pingu. Nekem csak 11kg a 20 hós babám úgy hogy ha nem eszik másodikat valamit még muszály neki adni
2009. dec. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A lanyom mindent megeszik a krumplipure es a gyumileves kivetelevel, bar hihetetlen, hogy mennyire keveset eszik. Ehhez kepest gyonyoru, formas baba. A kedvenc kajai: toltott kaposzta, husleves, brassoi, rantott rak, sultkrumpli, rantott hagyma, frankfurti leves, francia salata.
2009. dec. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Viccet félretéve,21 hónapos kisfiam sok-sok főzeléket eszik, nem nagyon szereti a levest, de azért eszik párszor húslevest, meg zöldségleveseket husival, de nálunk a főzelékek a nyerők finom husikával.újabba rákapott a rántotthúsra is , anyós pajtás rászoktatta, de mostmár talán megengedhető egy héten egyszer, de inkább főzelékbe szoktam én neki a hisit tenni a rántotthusi elég nehéz még neki.
2009. dec. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, kisfiam kedvenc étele: Zöldborsófőzelék husival,meg a tökfőzeléket imádja nagyon sonkával, vagy tojással, jah még a sóskát is imádja vagy hisival vagy főtt tojással.De minden főzeléket szeret, egy valamiből nem eszik sokat a kelkááposzta főzelék meg a lencsefőzelékl, de ezt is kap azért, de a többit jól megeszi szerencsére, de mi meg sajnos levest nem nagyon eszünk mármint a fiam.És még annyit, hogy az én gyermekem sem eszik kétféle fogást egyszerre.
2009. dec. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!