Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba szíve körül elhájasodha...

A baba szíve körül elhájasodhat az anyatej miatt?

Figyelt kérdés
Én 6 hónapos korig csak anyatejet adnék a babának. A férjem családja meg azt mondja, adjak neki teát, vizet is a fenti okból.
2009. dec. 28. 09:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem vagyok szakértő,ezért csak azt mondom,amit én gondolok:ez orbitális baromság!!!Az én lányom is csak anyatejes,de életemben ezt nem hallottam...
2009. dec. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az anyatejtől nem lehet baja. Honnan szedték ezt a baromságot? Már bocsánat. 6 hónapos koráig csak anyatejet kapott a babám, és nagyon szép testalkata van. Van rajta pici hurka itt.ott, de közben vékony is, és izmos. A tej nagy része víz, tehát valószínüleg nem szomjas. Meg lehet próbálni, szépen ki fogja folyatni a szájából, az enyém is ezt tettem, pedig kánikula volt.
2009. dec. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinál az anyatej? Én ezt nem értem. De az biztos, hogy ilyet még nem hallottam.
2009. dec. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát, én is így gondolom. Csak azt akarják, hogy minél többet hagyjam náluk, és tudják itatni, ha szomjas. Ez lehet a háttérben.
2009. dec. 28. 09:44
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Miket ki nem találnak! Ne hallgass az ostoba tanácsokra, tégy úgy, ahogy neked jó. Szerintem 6 hós koráig nem kell neki tea!

Egyébként akkor az én két fiamnak is és nekem is hájas a szívem:-))))

2009. dec. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
:)
2009. dec. 28. 09:45
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj kérdező, de én hangosan felnevettem, mikor megláttam ezt a kérdést. Istenem... ha nem hisznek neked, kérdezd meg a férjed családja előtt a gyerekorvost. Bár nem biztos, hogy nevetés nélkül tud majd válaszolni...az én gyerekem is nagyon sokáig anyatejes volt, semmi baja, másfél éves kora előtt nem is adtam neki inni teát, csak anyatejet és néha vizet. Az anyatej a legideálisabb a babának. Ha jól értem, neked ráadásul még kicsi is a babád...6 hónapos koráig, ha bőven van tejed, az elég neki. Semmi más nem kell. Ne hallgass rájuk, mert nagyon nagy butaságot mondtak. Ha van tejed, szoptass.
2009. dec. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hogy mi vaaaaan??????? Ez komoly kérdés????


A baba LEGEGÉSZSÉGESEBB tápláléka az anyatej!!!!!! Ha van tejed bőven, a világon semmi szükség se teára, se vízre mellé. Az asnyatej egyben ennivaló, innivaló, ellenanyag forrás, vitamin, nyugtató....stb.


Elhájasodni a szíve körül .....atyaég!

2009. dec. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is vidd el a családot gyerekorvoshoz, hogy megnyugtasd őket.:)

Vizet 40 fokos hőségben adtam a babámnak az anyatej mellé.

2009. dec. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ismerik a gyerekorvost. Majd megmondom nekik, hogy kérdezzék meg őt, rólam meg kopjanak le.
2009. dec. 28. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!