Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem köti le semmilyen...

Miért nem köti le semmilyen játék a 4 és fél hónapos lánykám figyelmét?

Figyelt kérdés
Karácsonyra is kapott egy jó pár zenélő játékot, játszószőnyeg, stb. de nem érdekli semmi sem. Hiába zenél, forog némelyik játék, csak nyűglődik ha bekapcsolom neki. Egy valami érdekli, a bébikomp, de ahhoz ő még igazán kicsi, nem tologathatom benne:).
2009. dec. 27. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, enyemet sem erdekelte. Most 7 honapos es kb 1 honapja figyel konkretan a jatekokra. Szerintem meg kicsi ezekhez.
2009. dec. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is így van. Az én lányom is később kapcsolt rá, addig csak ordibált, én meg téptem a hajamat. Most 6 hónapos múlt és sokkal jobb a helyzet, nagyon érdeklődő.
2009. dec. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még nagyon pici ezekhez. Egy ekkora babát sokkal jobban leköti az emberi hang (főleg a Tiéd) és az emberi arc nézegetése. De ezek is csak pár percig tudják lekötni! Tegyél egy nagy arcot ábrázoló képet a látóterébe, hadd nézegethesse! Ha nincs el magában, vidd magaddal oda, ahol Te vagy egy hordozóban vagy pihenőszékben, amíg végzed a dolgaidat, beszélj hozzá, énekelj neki, ezek biztosan lekötik egy ideig :)) A komphoz meg tényleg nagyon picike...
2009. dec. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia


Rágókát,zörgős könyvet,meg ilyeneket próbáltál már neki adni?

Nekünk nagyon szereti ezeket a kislányunk.

1 héttel idősebb a tiednél,tehát hasonló korú. Nálunk még a hintájában is elvan egy ideig..

De akkor lehet,hogy szerencsések vagyunk?

Bár én azt gondoltam,hogy a mi kiscsajunk

2009. dec. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Véletlenül megnyomtam az entert...


Szóval azt szerettem volna írni,hogy azt gondoltam,hogy a mi kislányunk extra figyelmet igényel,de akkor látom,hogy vannak még nála is "durvább" babák... :)

2009. dec. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem mindennel játszik csak játékkal nem. Most 10 hónapos. A kompot viszont a helyedben kihajítanám. Komoly következményekkel járhat ha kimarad a mászás az életéből. Szóval én később sem használnám. Na persze kényelmes meg minden ha abban űcsörög majd és nem kell attól félni hogy éppen hova mászik fel de mi ezt kihagytuk és nagyon örülök neki.
2009. dec. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!