Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos lányom csak 5-6...

5 hónapos lányom csak 5-6 óránként hajlandó enni. Más is volt így? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 hét múlva lesz 5 hónapos.Csak tápszeres.5-6 néha 7 óránként hajlandó csak enni,akkor 160-200 ml tápszert eszik(napi3x4x eszik).Hiába kínálom 4 óránként nem fogadja el.Már kóstolgatunk,de nem nagyon ízlik neki 1-2 kanálnál nem eszik többet.Egyébként jókedvű,eleven.Erőltetni nem akarom,nehogy aztán megutálja az evést.Tápszert már váltottunk de se jobb se rosszabb nem lett tőle.3 hónapos kora óta fogzik,de még nem törte át az ínyét,azóta eszik ilyen ritkán.

Más babája is csinálta ezt?Mit tehetnék?


2009. dec. 27. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Addig, amíg mind a magassága, mind a súlya megfelel a korának, addig nincs miért aggódni.
2009. dec. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az én babóm is ugyan ez, 6 hetesen átaludta az éjszakákat, de olyan szinten, hogy 12 órákat-így addig nem evett, sem ivott, totál kész voltam tőle...már 8 hós és nekem is csak 3szor eszik egy nap. Viszont gyönyörűen fejlődik, most 9 kg, szép hosszú is, és fizikálisan is minden OK.(egy hónapja felállt, 5 hósan ücsürgött) Szóval nem kell aggódnod, annyit eszik, amennyire a szervezetének szüksége van.
2009. dec. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia

Az én lányom 1 hete volt 5 hós ,de ő is csak 4 -szer eszik egynap,már jó ideje.Reggel táp kb 180-200 ml,főzelék ,gyümi vagy táp,majd megint táp.(Éjjel alszik 9től reggelig)

2009. dec. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!