Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Chicco kenguruba 2 hós babát...

Chicco kenguruba 2 hós babát bele tehetek és mennyire szorosan kell belekötni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 27. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem lehet fektetve betenni, én a helyedbe nem tenném bele. Nem tudja még magát tartani, hiába támasztja meg a hátát a kenguru, a feje akkor is nagy súly még a gerincének.
2008. júl. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

beleteheted rövidsétához, csak úgy kell belekötni,hogy a nyakát tartsa..nekem is ilyen van,elvileg újszülöttkortól nagyon rövid időre használható, de minimum 4 kiló legyen a baba.

A másik dolog azért fontos, mert a gerincét megterheli,teháttényleg csak rövid sétához!!

2008. júl. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van,6hetes korától használjuk,pedig a boltban is le akart az eladó beszélni.Mi sokat használjuk,és akkor is az első útja benne 2óra volt.Végig aludt és imádta,nem volt neki rossz.Azóta is szereti.Én kicsit lazábbra kötöttem mert még pici volt eltudott dűlni oldalra és ki volt támasztva a feje.Nagyon élvezte.Sőt volt h már akkor is sokat nézelődött benne.Sosem sírt.
2008. júl. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!