Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hos kislányom tegnap este...

15 hos kislányom tegnap este evett tőltőtt káposztát. Hányt egész éjszaka,?

Figyelt kérdés
ma meglátta a kaját és kitaccsolt.nem eszik semmit .mit tegyek?
2009. dec. 25. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ha ma egész nap hányt és nem evett, próbáld itatni, a folyadék nagyon fontos, és hívd fel a gyerekorvosotokat! Én bevinném a Heim Pálba, mert a kicsik hamar kiszáradnak. Jobb félni...
2009. dec. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ma egyszer hányt de éjszaka 5szőr
2009. dec. 25. 16:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom az első válaszolóhoz. Mindenképpen megnézetném orvossal, addíg is sok folyadék.
2009. dec. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Itass vele hideg,szénsavmentesre kevert Coca colát kanalanként,az nagyon jó ilyenkor.Ha iszik rendesen,akkor csak diétáztasd,és ha még hányna,akkor beszélj orvossal.

Egy ekkora gyerek már nem szárad ki olyan könnyen,ha iszik,és az benne is marad,én nem rángatnám az ügyeletre.De ez a saját véleményem.

2009. dec. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is a kólát javaslom. Coca kólát adj a no name és a Pepsi nem jó. Ha nincs otthon küld le aput a nonstopba!! Egy úttal el mehet az ügyeletes patikába is Normaflore-ért ha nincs otthon! Jobbulást és Boldog Karácsonyt!

2009. dec. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok folyadek, tea, viz, es orvos. Mi hiaba irkalunk itt otleteket, szerintem ekora babanal fontos hogy orvos lassa ilyen esetekben.
2009. dec. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!