Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ekcémás babátok mellett...

Ekcémás babátok mellett esztek sült halat? Hipp teából hány ml-t adtok neki egy nap?

Figyelt kérdés
100ml-hez ir a dobozon 4grammot.Több ml is adható?
2009. dec. 25. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne halat enni ekcémás baba mellett? A fiam is ekcémás és ő maga is eszi, sőt imádja.
2009. dec. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Több ml persze,hogy adható.annyit adj,amennyit megiszik.Vagy azt akartad kérdezni,100ml-hez adhatsz e több grammot?Én nem szoktam grammozgatni,izre teszek bele és látom a szinén.De a 4gr olyan kávéskanálnyi annál több nem szokott bele kellenni ugy pont jó izű.
2009. dec. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is ekcémás, és ő maga is szereti a halat. Attól nem jön ki az ekcémája, viszont a Hipp-es teától igen! Úgyhogy ha most kezded adni neki, figyeld a bőrét.
2009. dec. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Ha egy baba ekcémás, miért ne lehetne mellette halat enni? És hogy jön ehhez a kérdéshez a tea? Akár ekcémás, akár nem, annyi teát iszik egy gyerek, amennyit kér, amennyire szomjas. Azért, mert a dobozra az van írva, hgoy 100 ml-hez 4 gramm, az nem azt jelenti, hogy naponta csak 100 milit lehet adni.
2009. dec. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!