Ma a front hat a babákra? Vagy csak az enyém nyűgös?
Figyelt kérdés
Egész nap csak sír és nem tud aludni2009. dec. 24. 19:42
1/5 anonim válasza:
Én is a frontra gyanakszom, az én lányom egész nap alszik, amikor nem, akkor egyfolytában nyűgöl.
2/5 anonim válasza:
Én babucim 7 hós,ő is nyűgös egész nap,alvás se igazán megy,gondolom a hirtelen hőmérséklet-változást érzi,meg amúgy is egészen pici kora óta minden frontot megérez :(
3/5 A kérdező kommentje:
köszi, akkor tudom, hogy nincs más baja, ez legalább megnyugtató:)
2009. dec. 24. 20:04
4/5 anonim válasza:
Ugyanez megy 10 hónapos lányommal (vagyis ment tegnap). Egész nap csak nyűglődött, és alig aludt valamit.
5/5 anonim válasza:
4,5 hónapos a babánk és tegnap iszonyat nyűgi volt! Lakásban nem akart aludni, de már nagyon fáradt volt. 20-30 perceket sikerült csak neki. Még szerencse, hogy ilyen kellemes idő volt és fél 6-kor levittük és 7-ig csicsikált a friss levegőzn! Én meg végre fel tudtam díszíteni a fát! :)
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!