Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babátok mekkora...

9 hónapos babátok mekkora adagot eszik meg egyszerre? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az én babám az üveges bébikaja adagot eszi meg pl. délre de mostanában már elég hamar sír,hogy éhes.Próbálok többször adni neki.Túletetni se akarom,mert napi 3xor 4xer kakil,sokszor zöldet.
2009. dec. 23. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Adj neki mindenképp ha éhes. Túletetni nem hiszem hogy tudod, babakaját amennyit megeszik, egye csak. Ha nasiról lenne szó, az lenne a túletetés. De a zöld kaki általában kisebb felfázás jele, és még másé is lehet, adj neki Cebion cseppet mindenképp, és szerintem ha többször zöld a kaki, kérdezd meg a gyerekorvost mitől lehet. Boldog Karácsonyt!
2009. dec. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én már nem adok neki üveges bébiételt, mert a 190 g nem elég neki, inkább én főzök rá vagy 2 hónapja, és az utóbbi időben olyan 250 grammokat benyom.
2009. dec. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 210 tápszert kap reggelire, 260 ml gyümölcsöt valamivel (keksz, zabpehely, tejpép) tizóraira, 260 ml főzeléket (2 kisüveg) ebédre, 180 ml tejpépet vacsorára (5-6 evőkanál por) és 210 ml tápszer keverve tejpéppel vacsorára. Kb 9 kg, fiú, 8.5 hónapos.
2009. dec. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
uzsonnára elirtam :)
2009. dec. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem kb 230-250ml között eszik főzeléket. 8,5 hós
2009. dec. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!