Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig "kötelező" a gyógyszert...

Meddig "kötelező" a gyógyszertári krémeket-fürdetőket használni?

Figyelt kérdés
Most 6 hetes a picur és kiváncsi lennék ti mikor kezdtétek próbálgatni a bolti fürdetőket,samponokat,kenőcsöket?
2009. dec. 22. 13:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mi csak kipróbáltuk ezeket a gyógyszertári termékeket, talán max 1 hónapig használtuk. Utáltam az összeset, hámlott tőlük a babám, a fürdető, a testápoló, mindet utáltam.

Aztán sorra kipróbáltunk vagy 4-5 féle terméket, végül a BABÉ termékek, amik jók a babám bőrére, abból vettünk fürdetőt és testápolót is. Popsikrémet csak egyszer használunk, este, az Sudocream. Samponnak Gabit használunk, attól nincs baja, érdekes, hogy a fürdető nem volt jó.

2009. dec. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

En eletemben nem hasznaltam ilyesmit, sose volt gond belole, most masfel eves a lanyom.

Nem kotelezo egyaltalan.

2009. dec. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem kötelező, csak javasolják.

4 hétig használtuk, de utáltam.

FLP-s folyékony szappant vettünk, ez óvja a bőr savköpenyét, könnymentes és olyan jó utána a babám bőre.

Boltit nem veszünk.

2009. dec. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!